Właśnie żyjemy w „starych dobrych czasach” za 15-20 lat kiedy usiądziemy przy kominku z czekoladą w ręku będziemy wspominać do swoich bliskich: a pamiętasz ferie 2022 roku kiedy to byliśmy, robiliśmy, mieliśmy…
Myślę, że zbyt często czekamy na specjalną okazję, by dawać prezenty na szczególną czas, by wyrazić swoją wdzięczność, na urlop żeby odpocząć. Zbyt często mówimy, że dziś to tylko zwykły dzień, więc trzeba poczekać na coś wyjątkowego, a czas nam wtedy przelatuje przez palce. Tracimy coś ważnego.
Naucz się doceniać to, co masz TERAZ, kup prezent, wyraź wdzięczność, ciesz się DZISIAJ!!!
Dobrego dnia!

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

ŻYCIE OD NOWA … ze Śmiechem w Warszawie

16 – 17  marca 2024 r.

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.

Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Dziś często o nim zapominasz – w codziennym dążeniu do sukcesu, natłoku spraw, potoku informacji czy pod presją innych. Pracujesz, spotykasz różnych ludzi, odwiedzasz różne miejsca, zbierasz doświadczenia, ale spełnienie jest chwilowe, a Ty nieustannie gnasz dalej.

Czy jednak droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA – NIE MASZ DRUGIEGO W ZAPASIE !!!

Serdecznie zapraszam,