Właśnie żyjemy w „starych dobrych czasach” za 15-20 lat kiedy usiądziemy przy kominku z czekoladą w ręku będziemy wspominać do swoich bliskich: a pamiętasz ferie 2022 roku kiedy to byliśmy, robiliśmy, mieliśmy…
Myślę, że zbyt często czekamy na specjalną okazję, by dawać prezenty na szczególną czas, by wyrazić swoją wdzięczność, na urlop żeby odpocząć. Zbyt często mówimy, że dziś to tylko zwykły dzień, więc trzeba poczekać na coś wyjątkowego, a czas nam wtedy przelatuje przez palce. Tracimy coś ważnego.
Naucz się doceniać to, co masz TERAZ, kup prezent, wyraź wdzięczność, ciesz się DZISIAJ!!!
Dobrego dnia!

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spojrzeć na swoje relacje z innej perspektywy – zastanowić się nad kluczowymi czynnikami wpływającymi na umiejętność wyrażania siebie w kontakcie z innymi, ewentualnymi blokadami oraz poznać sposoby zwiększania osobistego wpływu na kształtowanie związków interpersonalnych, w których funkcjonują.

Odbędą się w dn. 12 – 13 października 2024 roku w Warszawie. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają do 18:00.

W sobotę zapraszamy Państwa wcześniej – od godz. 9:30 – w celu rejestracji i odebrania pakietu startowego.

Warsztaty to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym relacjami w związkach romantycznych, rodzinie, przyjaźni, a także w relacjach zawodowych.

Jeżeli myślisz o tym, jak poprawić jakość swoich relacji interpersonalnych czy też chcesz nauczyć się w pełni wyrażać siebie w relacjach z innymi – nie jest wykluczone, że ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatów:
 doświadczymy różnorodności przeżyć, jakie mogą towarzyszyć nam w kontakcie z innymi ludźmi

 rozpoznamy osobiste schematy sterujące naszymi zachowaniami i ich konsekwencje

 uzyskamy wgląd w autentyczne motywacje, którymi kierujemy się w związkach

 zdefiniujemy własne obszary rozwojowe w komunikacji z innymi i często powtarzane błędy

 ale też odkryjemy jak zostawić przeszłość w przeszłości i zacząć budować związki oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

ALBO MASZ RACJE, ALBO RELACJE –     WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Serdecznie zapraszam,