Właśnie żyjemy w „starych dobrych czasach” za 15-20 lat kiedy usiądziemy przy kominku z czekoladą w ręku będziemy wspominać do swoich bliskich: a pamiętasz ferie 2022 roku kiedy to byliśmy, robiliśmy, mieliśmy…
Myślę, że zbyt często czekamy na specjalną okazję, by dawać prezenty na szczególną czas, by wyrazić swoją wdzięczność, na urlop żeby odpocząć. Zbyt często mówimy, że dziś to tylko zwykły dzień, więc trzeba poczekać na coś wyjątkowego, a czas nam wtedy przelatuje przez palce. Tracimy coś ważnego.
Naucz się doceniać to, co masz TERAZ, kup prezent, wyraź wdzięczność, ciesz się DZISIAJ!!!
Dobrego dnia!

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie 15-16 października 2022 r.

To co w życiu osiągamy, jakie tworzymy relacje – w domu, czy w pracy, jest efektem sposobu w jaki porozumiewamy się z innymi ludźmi. I choć zdolność komunikacji posiada każdy z nas, to właśnie umiejętność bycia w kontakcie, ze sobą i innymi oraz porozumiewania się, są źródłem prawdziwego spełnienia i więzi jaką tworzymy z innymi.

Jak więc budować porozumienie zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Będzie to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

Dowiedz się więcej na Relacjach ze Śmiechem.

Serdecznie zapraszam,