warsztaty rozwojowe warszawa

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.

Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Dziś często o nim zapominasz – w codziennym dążeniu do sukcesu, natłoku spraw, potoku informacji czy pod presją innych. Pracujesz, spotykasz różnych ludzi, odwiedzasz różne miejsca, zbierasz doświadczenia, ale spełnienie jest chwilowe, a Ty nieustannie gnasz dalej.

Czy jednak droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

DLA KOGO?

Są to warsztaty weekendowe. Startujemy zawsze o 10:00. W soboty i niedziele warsztaty trwają do ok. 18:00.

Warsztaty dedykowane są osobom „młodym duchem”, które chciałyby zwiększyć wpływ na swoje życie, zastanowić się co blokuje je w rozwoju oraz stworzyć plan osobistej zmiany!

Warsztaty to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

bariery co zyskujesz

CO ZYSKUJESZ ZAPISUJĄC SIĘ NA ŻYCIE NA NOWO ZE ŚMIECHEM?

Dowiesz

się jak pokonać swoje ograniczenia, odnaleźć źródło osobistej mocy w życiu codziennym, a także jak nie poddawać się rezygnacji i co zrobić, aby nigdy nie brakowało Ci motywacji

Nauczysz

się kierować swoimi emocjami, aby były one Twoim życiowym sprzymierzeńcem, a nie przeciwnikiem oraz wyrażać je w kontakcie z drugą osobą

Poznasz

mechanizmy rządzące Twoim życiem prywatnym, społecznym i zawodowym

Stworzysz

plan osobistej zmiany i dowiesz się, jak wprowadzać zmiany we własnym życiu i brać za nie odpowiedzialność

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

w 2024 roku

Życie od nowa ... ze Śmiechem w Warszawie
16 - 17 marca 2024 r.

Będzie to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

Bilet FIRST MINUTE na ##ŻycieOdNowaZeŚmiechem w Warszawie:
Cena – 493 zł 

Bilet EARLY BIRD na #ŻycieOdNowaZeŚmiechem w Warszawie:
Cena – 684 zł 

Bilet STANDARD na #ŻycieOdNowaZeŚmiechem w Warszawie:
Cena – 863 zł 

PROGRAM WARSZTATÓW

Cel warszatów

Będziemy

bardziej świadomi procesów, które kierują naszym życiem i wpływają na kształt naszych relacji z otoczeniem, a także nauczymy się w pełni wyrażać siebie w kontakcie z innymi

Stworzymy

klarowną wizję swojej przyszłości i konkretny plan wprowadzenia jej w życie

Zrobimy

ważny krok w kierunku bardziej spełnionego życia i odkrycia swojego prawdziwego potencjału

Co zrobimy podczas warsztatów?

Doświadczymy

różnorodności przeżyć, jakie mogą towarzyszyć nam w kontakcie z innymi ludźmi i zyskujemy wgląd w autentyczne motywacje dla swoich działań i decyzji

Rozpoznamy

osobiste schematy sterujące naszymi myślami, emocjami oraz zachowaniami poznając ich konsekwencje w naszym życiu

Zdefiniujemy

własne bariery rozwojowe i najczęściej powtarzane błędy, ale też odkryjemy swoje mocne strony, pozytywny obraz samych siebie oraz życiową misję

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spojrzeć na swoje relacje z innej perspektywy – zastanowić się nad kluczowymi czynnikami wpływającymi na umiejętność wyrażania siebie w kontakcie z innymi, ewentualnymi blokadami oraz poznać sposoby zwiększania osobistego wpływu na kształtowanie związków interpersonalnych, w których funkcjonują.

Odbędą się w dn. 12 – 13 października 2024 roku w Warszawie. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają do 18:00.

W sobotę zapraszamy Państwa wcześniej – od godz. 9:30 – w celu rejestracji i odebrania pakietu startowego.

Warsztaty to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym relacjami w związkach romantycznych, rodzinie, przyjaźni, a także w relacjach zawodowych.

Jeżeli myślisz o tym, jak poprawić jakość swoich relacji interpersonalnych czy też chcesz nauczyć się w pełni wyrażać siebie w relacjach z innymi – nie jest wykluczone, że ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatów:
 doświadczymy różnorodności przeżyć, jakie mogą towarzyszyć nam w kontakcie z innymi ludźmi

 rozpoznamy osobiste schematy sterujące naszymi zachowaniami i ich konsekwencje

 uzyskamy wgląd w autentyczne motywacje, którymi kierujemy się w związkach

 zdefiniujemy własne obszary rozwojowe w komunikacji z innymi i często powtarzane błędy

 ale też odkryjemy jak zostawić przeszłość w przeszłości i zacząć budować związki oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

ALBO MASZ RACJE, ALBO RELACJE –     WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Serdecznie zapraszam,