Twoje życie jest jak lont. Kiedy się rodzisz, on się zapala i płonie. Z każdą godziną, minutą, sekundą jego długość się skraca – nawet wtedy kiedy śpisz.
Rzadko kiedy myślimy o swoim życiu w ten sposób – żyjąc w fantazji, że na wiele rzeczy starczy nam czasu. A kiedy przechodzimy na emeryturę, zadajemy sobie pytanie, gdzie się podziały te lata. Zabiegani i zagonieni przez bieżące sprawy zapomnieliśmy o tym, co najważniejsze – o swoim życiu.
Dlatego pozwól, aby ten weekend był wyjątkowy. Zabierz siebie na spacer, usiądź na chwilę w jesiennej aurze i zdecyduj, czego tak naprawdę pragniesz od życia. A potem po to sięgnij.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,