Źródłem cierpienia jest próba zatrzymania tego, co odeszło. To brak zgody na nieuniknione.
Jak długo chcesz opłakiwać coś, co się skończyło. Przecież życie pomimo straty płynie dalej.
Gdy pozwolisz odejść temu, co odeszło robisz miejsce na nowe.
Jest czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono, czas burzenia i budowania, czas płaczu i czas śmiechu. To cykl życia.
Po upadku, gdy już odpoczniesz i zbierzesz siły warto wstać i iść dalej. Pamiętaj, że od zbyt długiego leżenia robią się odleżyny.
Pomyśl dzisiaj jak często płyniesz z nurtem życia, a kiedy chcesz je zatrzymać?
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

ŻYCIE OD NOWA … ze Śmiechem w Warszawie

16 – 17  marca 2024 r.

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.

Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Dziś często o nim zapominasz – w codziennym dążeniu do sukcesu, natłoku spraw, potoku informacji czy pod presją innych. Pracujesz, spotykasz różnych ludzi, odwiedzasz różne miejsca, zbierasz doświadczenia, ale spełnienie jest chwilowe, a Ty nieustannie gnasz dalej.

Czy jednak droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA – NIE MASZ DRUGIEGO W ZAPASIE !!!

Serdecznie zapraszam,