Koleżanka opowiedziała mi historię swoich dziadków. Są na 2 tygodniowym wypadzie do puszczy pod namiot. W nocy jest ok. 10 stopni, wilgotno, a jedyną możliwość porannej i wieczornej toalety gwarantuje jezioro. Dodatkowo dziadek ma pierwsze objawy półpaśca. Wydawać by się mogło, że to WAKACYJNY KOSZMAR!
Nic bardziej mylnego.
Co na to dziadkowie? Niezłomnie kąpią się w jeziorze, podkopują zalewany przez nocne burze namiot i z kijkami przemierzają pobliskie lasy! Kiedy z nimi rozmawiała, powiedzieli, że żadna pogoda nie może im popsuć cudownego urlopu.
To się nazywa: potęga decyzji i umiejętności kierowania swoim nastrojem. Stali się dla mnie przykładem siły, która powoduje, że możemy realizować swoje marzenia bez względu na wiek. Siły, która nie ulega dezaktualizacji i może prowadzić nas całe życie.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Relacje ze Śmiechem w Warszawie (06-07.03.2020)

Jak budować konsensus zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Dwudniowe warsztaty prowadzone przez Andrzeja Śmiecha, to lekcja komunikacji na głębszym poziomie, szczególnie cenna w relacjach partnerskich rodzinnych i przyjacielskich.

Serdecznie zapraszam,