Koleżanka opowiedziała mi historię swoich dziadków. Są na 2 tygodniowym wypadzie do puszczy pod namiot. W nocy jest ok. 10 stopni, wilgotno, a jedyną możliwość porannej i wieczornej toalety gwarantuje jezioro. Dodatkowo dziadek ma pierwsze objawy półpaśca. Wydawać by się mogło, że to WAKACYJNY KOSZMAR!
Nic bardziej mylnego.
Co na to dziadkowie? Niezłomnie kąpią się w jeziorze, podkopują zalewany przez nocne burze namiot i z kijkami przemierzają pobliskie lasy! Kiedy z nimi rozmawiała, powiedzieli, że żadna pogoda nie może im popsuć cudownego urlopu.
To się nazywa: potęga decyzji i umiejętności kierowania swoim nastrojem. Stali się dla mnie przykładem siły, która powoduje, że możemy realizować swoje marzenia bez względu na wiek. Siły, która nie ulega dezaktualizacji i może prowadzić nas całe życie.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Relacje ze Śmiechem w Warszawie (18-19.05.2019)

Relacje, które tworzysz to wypadkowa Ciebie i Twoich wyborów. Wchodząc w nową, zabierasz siebie ze sobą. Dlatego związki, w których funkcjonujesz są odzwierciedleniem Ciebie, Twoich myśli i wartości, którymi kierujesz się w życiu.
Być może JEST TERAZ dobry czas, by poznać strategie świadomego, rozumnego i celowego kształtowania swoich relacji.
Właściwy moment, by

Serdecznie zapraszam,