Koleżanka opowiedziała mi historię swoich dziadków. Są na 2 tygodniowym wypadzie do puszczy pod namiot. W nocy jest ok. 10 stopni, wilgotno, a jedyną możliwość porannej i wieczornej toalety gwarantuje jezioro. Dodatkowo dziadek ma pierwsze objawy półpaśca. Wydawać by się mogło, że to WAKACYJNY KOSZMAR!
Nic bardziej mylnego.
Co na to dziadkowie? Niezłomnie kąpią się w jeziorze, podkopują zalewany przez nocne burze namiot i z kijkami przemierzają pobliskie lasy! Kiedy z nimi rozmawiała, powiedzieli, że żadna pogoda nie może im popsuć cudownego urlopu.
To się nazywa: potęga decyzji i umiejętności kierowania swoim nastrojem. Stali się dla mnie przykładem siły, która powoduje, że możemy realizować swoje marzenia bez względu na wiek. Siły, która nie ulega dezaktualizacji i może prowadzić nas całe życie.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,