Pamiętaj, że zima jest zapowiedzią lata.
Tak jak w naturze są pory roku, tak i w życiu mamy różne sezony. Kiedy nadchodzi zima i wydaje się, jakby wszystko zamarło mamy tendencję zapominać, że to tylko chwilowy stan naszego życia. Wystarczy poczekać, a nadejdzie zmiana.
Być może w tej chwili w Twoim życiu jest właśnie zima, nic się nie układa, relacje są jakieś dziwne, finanse mogłyby być lepsze i zdrowie szwankuje. Przypomnij sobie o lecie i zaczerpnij z tego czasu. On nie odszedł na zawsze, tylko powróci. Potrzeba trochę cierpliwości.
Dlatego z nadzieją w sercu i ciepłą czapką na głowie wyjdź dzisiaj z domu i doświadczaj zimy pamiętając, że za już niedługo nadejdzie jej kres. Przyjdzie wiosna i wszystko odmieni się na lepsze.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spojrzeć na swoje relacje z innej perspektywy – zastanowić się nad kluczowymi czynnikami wpływającymi na umiejętność wyrażania siebie w kontakcie z innymi, ewentualnymi blokadami oraz poznać sposoby zwiększania osobistego wpływu na kształtowanie związków interpersonalnych, w których funkcjonują.

Odbędą się w dn. 12 – 13 października 2024 roku w Warszawie. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają do 18:00.

W sobotę zapraszamy Państwa wcześniej – od godz. 9:30 – w celu rejestracji i odebrania pakietu startowego.

Warsztaty to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym relacjami w związkach romantycznych, rodzinie, przyjaźni, a także w relacjach zawodowych.

Jeżeli myślisz o tym, jak poprawić jakość swoich relacji interpersonalnych czy też chcesz nauczyć się w pełni wyrażać siebie w relacjach z innymi – nie jest wykluczone, że ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatów:
 doświadczymy różnorodności przeżyć, jakie mogą towarzyszyć nam w kontakcie z innymi ludźmi

 rozpoznamy osobiste schematy sterujące naszymi zachowaniami i ich konsekwencje

 uzyskamy wgląd w autentyczne motywacje, którymi kierujemy się w związkach

 zdefiniujemy własne obszary rozwojowe w komunikacji z innymi i często powtarzane błędy

 ale też odkryjemy jak zostawić przeszłość w przeszłości i zacząć budować związki oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

ALBO MASZ RACJE, ALBO RELACJE –     WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Serdecznie zapraszam,