Pamiętaj, że zima jest zapowiedzią lata.
Tak jak w naturze są pory roku, tak i w życiu mamy różne sezony. Kiedy nadchodzi zima i wydaje się, jakby wszystko zamarło mamy tendencję zapominać, że to tylko chwilowy stan naszego życia. Wystarczy poczekać, a nadejdzie zmiana.
Być może w tej chwili w Twoim życiu jest właśnie zima, nic się nie układa, relacje są jakieś dziwne, finanse mogłyby być lepsze i zdrowie szwankuje. Przypomnij sobie o lecie i zaczerpnij z tego czasu. On nie odszedł na zawsze, tylko powróci. Potrzeba trochę cierpliwości.
Dlatego z nadzieją w sercu i ciepłą czapką na głowie wyjdź dzisiaj z domu i doświadczaj zimy pamiętając, że za już niedługo nadejdzie jej kres. Przyjdzie wiosna i wszystko odmieni się na lepsze.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie 15-16 października 2022 r.

To co w życiu osiągamy, jakie tworzymy relacje – w domu, czy w pracy, jest efektem sposobu w jaki porozumiewamy się z innymi ludźmi. I choć zdolność komunikacji posiada każdy z nas, to właśnie umiejętność bycia w kontakcie, ze sobą i innymi oraz porozumiewania się, są źródłem prawdziwego spełnienia i więzi jaką tworzymy z innymi.

Jak więc budować porozumienie zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Będzie to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

Dowiedz się więcej na Relacjach ze Śmiechem.

Serdecznie zapraszam,