Pamiętaj, że zima jest zapowiedzią lata.
Tak jak w naturze są pory roku, tak i w życiu mamy różne sezony. Kiedy nadchodzi zima i wydaje się, jakby wszystko zamarło mamy tendencję zapominać, że to tylko chwilowy stan naszego życia. Wystarczy poczekać, a nadejdzie zmiana.
Być może w tej chwili w Twoim życiu jest właśnie zima, nic się nie układa, relacje są jakieś dziwne, finanse mogłyby być lepsze i zdrowie szwankuje. Przypomnij sobie o lecie i zaczerpnij z tego czasu. On nie odszedł na zawsze, tylko powróci. Potrzeba trochę cierpliwości.
Dlatego z nadzieją w sercu i ciepłą czapką na głowie wyjdź dzisiaj z domu i doświadczaj zimy pamiętając, że za już niedługo nadejdzie jej kres. Przyjdzie wiosna i wszystko odmieni się na lepsze.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

ŻYCIE OD NOWA … ze Śmiechem w Warszawie

16 – 17  marca 2024 r.

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.

Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Dziś często o nim zapominasz – w codziennym dążeniu do sukcesu, natłoku spraw, potoku informacji czy pod presją innych. Pracujesz, spotykasz różnych ludzi, odwiedzasz różne miejsca, zbierasz doświadczenia, ale spełnienie jest chwilowe, a Ty nieustannie gnasz dalej.

Czy jednak droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA – NIE MASZ DRUGIEGO W ZAPASIE !!!

Serdecznie zapraszam,