Wyobraź sobie, że jesteś na pustyni, spragniony i dysonujesz zbiornikiem o pojemności 5 litrów. Docierasz do studni, która ma nieograniczone zasoby. Ile wody możesz zabrać ze sobą? Tylko tyle, na ile pozwoli Twój zbiornik.
Podobnie jest w życiu. Woda ma tutaj oczywiście znaczenie symboliczne. Dla jednego będzie to lepsza praca, większy dochód, dla innego związek, rodzina, czy macierzyństwo. Stoimy przy tej studni i chcielibyśmy nabrać z niej więcej, jednak nasze osobiste ograniczenia pozwalają skorzystać tylko z części tego bogactwa.
Może zamiast narzekać na brak możliwości i szans, zwiększ pojemność swoich zbiorników?

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,