Wszystko dzieje się we właściwym czasie. Jeżeli w Twoim sercu pojawiło się wielkie pragnienie, marzenie, czy tęsknota, sięgnij po nie. Nie pozwól mu osłabnąć lub zostać zduszonym przez codzienność.
Pragnienie Twojego serca będzie domagało się urzeczywistnienia bez względu na okoliczności. To Twoje prawdziwe ja domaga się realizacji w świecie rzeczywistym i nie wolno Ci tego głosu zignorować. Z czasem, gdy już zaczniesz je realizować, napotkasz wiele przeszkód i prób, których celem będzie sprawdzenie, czy rzeczywiście zależy Ci na realizacji tego marzenia. W tych momentach pojawi się pokusa, aby zrezygnować, odpuścić i wybrać łatwiejszy scenariusz. Warto wtedy pamiętać, że na końcu drogi tworzonej z łatwych wyborów jest pustka i poczucie niespełnienia. Czasem jest tak, że Ty jesteś już gotowy, ale reszta świata nie nadąża ze zmianami – dlatego warto być cierpliwym i wytrwać.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (04-05.07.2020)

Czym jest dla Ciebie spełnione życie? Czy jest w nim miejsce na szczęśliwy związek, sukcesy w pracy, udaną karierę, a może własny biznes? Według mnie to życie na które masz optymalny wpływ, by móc decydować o jego kształcie i formacie, a nie dopuszczać do sytuacji, w której inni decydują za Ciebie. Życie, w którym to Ty jesteś głównym BOHATEREM, a nie statystą.
Być może JEST TERAZ dobry czas, by poznać strategie świadomego, rozumnego i celowego kształtowania swoich relacji.
Właściwy moment, by:

Serdecznie zapraszam,