Wydaje się, że zbyt często rozwiązania naszych problemów szukamy na zewnątrz. Kupujemy poradniki, jeździmy na szkolenia, słuchamy innych z nadzieją, że wskażą nam drogę. A tymczasem to my dla siebie jesteśmy najlepszym kompasem, który wskazuje kierunek drogi zwanej życiem.
Niestety jego wskazania są często zniekształcane przez wiele zmiennych: środowisko, z którego pochodzimy, kontekst, w którym funkcjonujemy, czy tzw. „dobre chęci” osób bliskich. Wszystkie te czynniki powodują, że nie możemy do końca ufać jego wskazaniom.
Gdybyśmy nie szukali większej motywacji i energii do działania, tylko pozwolili sobie na komfort ciszy, chwilę zatrzymania i refleksji, nasz głos wewnętrzny znalazłby przestrzeń, by wybrzmieć i wskazać naszą osobistą północ. Ten głos, który od zawsze był z nami, tworząc nasze najgłębsze pragnienia i tęsknoty, a który często jest zagłuszany.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,