W życiu jesteś dokładnie tym, kim pozwalasz sobie być. Zatem, aby zrealizować potencjał, który w Tobie drzemie, potrzebujesz stać się kimś, kim jeszcze nie jesteś. Czyli kim?
To jest jedno z ważniejszych pytań, które warto sobie zadawać cyklicznie. Jest takie powiedzenie, że aby mieć to czego nie masz, musisz robić to, czego nie robisz. Niestety wielu z nas przez dużą część swojego życia powiela znane schematy, oczekując innych niż dotychczas rezultatów. Jest to najlepsza droga do rozczarowania.
Prawdziwa transformacja zaczyna się na poziomie tożsamości – gdy znajdziemy odpowiedź na pytanie: Kim chcę się stać? Za tą odpowiedzią podąży cały Twój świat, ponieważ każdego dnia tworzysz siebie na nowo i nie musisz dopuszczać do sytuacji, by Twoja przeszłość determinowała Twoją przyszłość.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,