W życiu jesteś dokładnie tym, kim pozwalasz sobie być. Zatem, aby zrealizować potencjał, który w Tobie drzemie, potrzebujesz stać się kimś, kim jeszcze nie jesteś. Czyli kim?
To jest jedno z ważniejszych pytań, które warto sobie zadawać cyklicznie. Jest takie powiedzenie, że aby mieć to czego nie masz, musisz robić to, czego nie robisz. Niestety wielu z nas przez dużą część swojego życia powiela znane schematy, oczekując innych niż dotychczas rezultatów. Jest to najlepsza droga do rozczarowania.
Prawdziwa transformacja zaczyna się na poziomie tożsamości – gdy znajdziemy odpowiedź na pytanie: Kim chcę się stać? Za tą odpowiedzią podąży cały Twój świat, ponieważ każdego dnia tworzysz siebie na nowo i nie musisz dopuszczać do sytuacji, by Twoja przeszłość determinowała Twoją przyszłość.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Relacje ze Śmiechem w Warszawie (06-07.03.2020)

Jak budować konsensus zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Dwudniowe warsztaty prowadzone przez Andrzeja Śmiecha, to lekcja komunikacji na głębszym poziomie, szczególnie cenna w relacjach partnerskich rodzinnych i przyjacielskich.

Serdecznie zapraszam,