Trzeba przekroczyć próg bólu, by przebić się przez mechanizmy obronne, które jak twierdzy chronią dostępu do Twego Ego. Dopiero, gdy przebijesz się przez nie i staniesz w prawdzie ze sobą odkryjesz, kim tak naprawdę jesteś. Od momentu, gdy te prawdę w pełni zaakceptujesz pojawi się prawdziwy i trwały spokój ducha.
Już nie będziesz musiał ani kogo udawać, ani walczyć o niczyją akceptację. Bo gdy wiesz kim tak naprawdę jesteś, wiesz jak kształtować swoje życie i czyjego głosu słuchać.
Proponuję by następnym razem, gdy spojrzysz w lustro zadać sobie pytanie, kogo tak naprawdę widzisz? Siebie, czy swoje Ego? To dobre miejsce, by zacząć zmianę …

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie 15-16 października 2022 r.

To co w życiu osiągamy, jakie tworzymy relacje – w domu, czy w pracy, jest efektem sposobu w jaki porozumiewamy się z innymi ludźmi. I choć zdolność komunikacji posiada każdy z nas, to właśnie umiejętność bycia w kontakcie, ze sobą i innymi oraz porozumiewania się, są źródłem prawdziwego spełnienia i więzi jaką tworzymy z innymi.

Jak więc budować porozumienie zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Będzie to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

Dowiedz się więcej na Relacjach ze Śmiechem.

Serdecznie zapraszam,