O ANDRZEJU

POZNAJ BLIŻEJ ANDRZEJA...

O ANDRZEJU

Andrzej jest Partnerem Zarządzającym, Trenerem i Doradcą Personalnym specjalizującym się w konstruowaniu programów rozwojowych wspierających organizacje, poszczególne zespoły oraz klientów indywidualnych w osiąganiu stawianych przed nimi celów biznesowych.

Kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie w międzynarodowych korporacjach wsparte wykształceniem ekonomicznym (MBA) oraz wieloletnia praktyka doradczo-coachingowa ugruntowana wiedzą z psychologii biznesu (Studia podyplomowe) gwarantują jego klientom unikalne połączenie aktualnej ekspertyzy z zakresu zarządzania z rekomendacjami skutecznego wdrożenia jej w praktykę biznesową.

Przebieg dotychczasowej kariery zawodowej pozycjonuje go jako:

Trenera oraz Konsultanta kadry menedżerskiej w zakresie rekomendacji najlepszych praktyk, co do planowanych projektów transformacji struktur organizacyjnych oraz budowania postaw przedsiębiorczych w pionach sprzedaży

Executive Coacha realizującego projekty w zakresie doskonalenia repertuaru sposobów oddziaływania menedżerskiego na podległe zespoły, bazujące m.in. na modelu Inteligencji Emocjonalnej.

Ma ponad 27-letnie doświadczenie zawodowe. Posiada szczególną praktykę we współpracy z klientami z sektora finansowego, medialnego oraz FMCG. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Logistic & Distribution Systems, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż, projektowanie i wdrażanie systemów logistycznych dla spółek z sektora FMCG.

Następnie, na stanowisku menedżera, brał udział w budowaniu struktur sprzedaży w Pramerica i rozwoju tej firmy na rynku polskim. W kolejnych latach był trenerem sił sprzedaży, a następnie menedżerem ds. szkoleń w Allianz Polska. 

Po zakończeniu kariery w Allianz Polska dołączył do ŚMIECH & PARTNERS (wcześniej CATALYST) jako jej partner i współwłaściciel.

W prowadzonych przez niego programach wzięło udział ponad 24,000 uczestników.

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego oraz Bradford University – School of Management, gdzie ukończył studia podyplomowe uzyskując tytuł MBA w specjalizacji Zarządzanie Zmianą Organizacyjną oraz studia podyplomowe na kierunku: Psychologia BiznesuJest certyfikowanym konsultantem SYMLOG Consulting Group.

Obserwuj Andrzeja w mediach społecznościowych!

PROJEKTY ANDRZEJA...

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samych sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz. Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie?

Relacje, które tworzysz to wypadkowa Ciebie i Twoich wyborów, Twoich myśli i wartości, którymi kierujesz się w życiu oraz Twoich zachowań. Jeżeli myślisz o tym, jak poprawić jakość swoich relacji rodzinnych, związków romantycznych, czy małżeńskich – nie jest wykluczone, że ten warsztat jest dla Ciebie.

Andrzej jest partnerem zarządzającym w firmie Śmiech and PARTNERS – organizacji która od ponad 10 lat wspiera kadrę zarządzającą międzynarodowych korporacji w realizacji stawianych przede nią celów sprzedażowych oraz w budowaniu postaw przywódczych w zarządzaniu zespołami.

CO ZYSKUJESZ SPOTYKAJĄC SIĘ NA WARSZTATACH Z ANDRZEJEM?

DOWIESZ

się jak pokonać swoje ograniczenia, odnaleźć źródło osobistej mocy w życiu codziennym, a także jak nie poddawać się rezygnacji i co zrobić, aby nigdy nie brakowało Ci motywacji

POZNASZ

mechanizmy rządzące Twoim życiem prywatnym, społecznym i zawodowym

NAUCZYSZ

się kierować swoimi emocjami, aby były one Twoim życiowym sprzymierzeńcem, a nie przeciwnikiem oraz wyrażać je w kontakcie z drugą osobą

STWORZYSZ

plan osobistej zmiany i dowiesz się, jak wprowadzać zmiany we własnym życiu i brać za nie odpowiedzialność

REFERENCJE

ANDRZEJ W MEDIACH

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (21-22.03.2020)

Czym jest dla Ciebie spełnione życie? Czy jest w nim miejsce na szczęśliwy związek, sukcesy w pracy, udaną karierę, a może własny biznes? Według mnie to życie na które masz optymalny wpływ, by móc decydować o jego kształcie i formacie, a nie dopuszczać do sytuacji, w której inni decydują za Ciebie. Życie, w którym to Ty jesteś głównym BOHATEREM, a nie statystą.
Być może JEST TERAZ dobry czas, by poznać strategie świadomego, rozumnego i celowego kształtowania swoich relacji.
Właściwy moment, by:

Serdecznie zapraszam,