Jak w dzisiejszych czasach najszybciej podwyższyć sobie status społeczny?
Poprzez modę, samochód i inne zewnętrzne atrybuty. Jeżeli czerpiesz siłę z marki przy ubraniu, przynależności do organizacji, czy wpływowej pozycji, nadanej władzy lub innych symboli i pułapek pozycji społecznej – uważaj, czy przypadkiem nie kompensujesz w ten sposób uczucia wewnętrznej pustki i braku prawdziwego sensu w życiu.
Wszystkie te atrybuty powinny być produktem ubocznym wartościowego życia, a nie celem w samym sobie. Ponieważ stając się nim budują naszą zależność od nich, wzmacniając wewnętrzną słabość.
A po pewnym czasie, gdy przyjdzie nam się z nimi pożegnać, a czasem tak się zdarza, będziemy zmuszeni do spojrzenia sobie prosto w oczy i stawienia sobie czoła.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,