Oni oceniają to co jest na zewnątrz, a tylko Ty wiesz, co nosisz w sercu, co masz w środku. Twoje marzenia I tęsknoty są tam nie bez powodu.
Nie pozwól, by zewnętrzne okoliczności blokowały Twoje wewnętrzne możliwości.
Cytujac klasyka, dzisiaj zaczyna się Twoja przyszłość. Nie pozwól, by kształtowała ją tylko Twoja przeszłość. Patrz wprzód, a nie wstecz.
Dlatego rozwijaj swój potencjał pomimo, a nie dzięki okolicznościom.
Daj sobie szansę stać się tym do czgo jesteś powołana.
Każdego dnia rób coś, co będzie zbliżało Cię do miejsca Przeznaczenia.
Jeśli znasz swój kierunek, to trzeba tylko czasu i wytrwałości, by tam dotrzeć. Być może zajmie Ci to trochę więcej czasu niż planujesz, ale Droga jest tego warta.
Pamietaj, już teraz masz wszystkie atrybuty i talenty, które są Ci potrzebne do wypełnienia Twojego Przeznaczenia.
Już teraz zacznij ich używać.
Naucz się je stosować.
Spełnij swój Życiowy Sens.
Trzymam kciuki.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie 15-16 października 2022 r.

To co w życiu osiągamy, jakie tworzymy relacje – w domu, czy w pracy, jest efektem sposobu w jaki porozumiewamy się z innymi ludźmi. I choć zdolność komunikacji posiada każdy z nas, to właśnie umiejętność bycia w kontakcie, ze sobą i innymi oraz porozumiewania się, są źródłem prawdziwego spełnienia i więzi jaką tworzymy z innymi.

Jak więc budować porozumienie zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Będzie to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

Dowiedz się więcej na Relacjach ze Śmiechem.

Serdecznie zapraszam,