Każde ludzkie istnienie przychodzi na ten świat jako ssak – człowiekiem dopiero się staje.
To, co determinuje nasze człowieczeństwo, to wybory, których dokonujemy świadomie. To umiejętność regulowania swoich popędów, zachcianek i emocji. To zdolność do decyzji szlachetnych, pięknych i wzniosłych, a nie tych zdeterminowanych fizjologią.
To działanie zgodnie z zestawem wartości i zasad które nas budują, a nie niszczą, które pozwalają stworzyć długotrwałe relacje, pokonać ego i być bliżej prawdy.
Jakim człowiekiem będziesz dzisiaj?
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

ŻYCIE OD NOWA … ze Śmiechem w Warszawie

16 – 17  marca 2024 r.

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.

Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Dziś często o nim zapominasz – w codziennym dążeniu do sukcesu, natłoku spraw, potoku informacji czy pod presją innych. Pracujesz, spotykasz różnych ludzi, odwiedzasz różne miejsca, zbierasz doświadczenia, ale spełnienie jest chwilowe, a Ty nieustannie gnasz dalej.

Czy jednak droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA – NIE MASZ DRUGIEGO W ZAPASIE !!!

Serdecznie zapraszam,