Czy jesteś swoim największym fanem, czy może najsurowszym krytykiem? Czy czasem nie szukasz u innych akceptacji, której sam sobie nie chcesz dać?
Jeżeli chcesz, aby ktoś Cię kochał, może warto zadać sobie pytanie, czy Ty kochasz siebie? Czy kochasz miłością bezwarunkową – nie za coś, tylko pomimo czegoś.
Czasem odnoszę wrażenie, że tak mocno jesteśmy skoncentrowani na tym, kim chcielibyśmy się stać, że zapominamy o tym, kim już jesteśmy.
Może w życiu jeszcze nie jesteś w miejscu, w którym chciałbyś być, ale zobacz, jak daleko jesteś od miejsca, w którym startowałeś. Doceń to i pamiętaj, że w ŻYCIU WARTO BYĆ SOBĄ – WSZYSCY INNI SĄ JUŻ ZAJĘCI.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

ŻYCIE OD NOWA … ze Śmiechem

w Warszawie 25 – 26 marca 2023 r.

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą.

To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.

Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Dziś często o nim zapominasz – w codziennym dążeniu do sukcesu, natłoku spraw, potoku informacji czy pod presją innych. Pracujesz, spotykasz różnych ludzi, odwiedzasz różne miejsca, zbierasz doświadczenia, ale spełnienie jest chwilowe, a Ty nieustannie gnasz dalej.

Czy jednak droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja?

Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś?

Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotów, spotkajmy się.

Znajdziesz odpowiedzi na najtrudniejsze pytania życiowe i skierujesz swoje życie na właściwie tory. Nigdy nie jest za późno na zmianę.

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA – NIE MASZ DRUGIEGO W ZAPASIE !!!

Serdecznie zapraszam,