Czy jesteś swoim największym fanem, czy może najsurowszym krytykiem? Czy czasem nie szukasz u innych akceptacji, której sam sobie nie chcesz dać?
Jeżeli chcesz, aby ktoś Cię kochał, może warto zadać sobie pytanie, czy Ty kochasz siebie? Czy kochasz miłością bezwarunkową – nie za coś, tylko pomimo czegoś.
Czasem odnoszę wrażenie, że tak mocno jesteśmy skoncentrowani na tym, kim chcielibyśmy się stać, że zapominamy o tym, kim już jesteśmy.
Może w życiu jeszcze nie jesteś w miejscu, w którym chciałbyś być, ale zobacz, jak daleko jesteś od miejsca, w którym startowałeś. Doceń to i pamiętaj, że w ŻYCIU WARTO BYĆ SOBĄ – WSZYSCY INNI SĄ JUŻ ZAJĘCI.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie 15-16 października 2022 r.

To co w życiu osiągamy, jakie tworzymy relacje – w domu, czy w pracy, jest efektem sposobu w jaki porozumiewamy się z innymi ludźmi. I choć zdolność komunikacji posiada każdy z nas, to właśnie umiejętność bycia w kontakcie, ze sobą i innymi oraz porozumiewania się, są źródłem prawdziwego spełnienia i więzi jaką tworzymy z innymi.

Jak więc budować porozumienie zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Będzie to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym.

Dowiedz się więcej na Relacjach ze Śmiechem.

Serdecznie zapraszam,