Czy jesteś swoim największym fanem, czy może najsurowszym krytykiem? Czy czasem nie szukasz u innych akceptacji, której sam sobie nie chcesz dać?
Jeżeli chcesz, aby ktoś Cię kochał, może warto zadać sobie pytanie, czy Ty kochasz siebie? Czy kochasz miłością bezwarunkową – nie za coś, tylko pomimo czegoś.
Czasem odnoszę wrażenie, że tak mocno jesteśmy skoncentrowani na tym, kim chcielibyśmy się stać, że zapominamy o tym, kim już jesteśmy.
Może w życiu jeszcze nie jesteś w miejscu, w którym chciałbyś być, ale zobacz, jak daleko jesteś od miejsca, w którym startowałeś. Doceń to i pamiętaj, że w ŻYCIU WARTO BYĆ SOBĄ – WSZYSCY INNI SĄ JUŻ ZAJĘCI.
Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spojrzeć na swoje relacje z innej perspektywy – zastanowić się nad kluczowymi czynnikami wpływającymi na umiejętność wyrażania siebie w kontakcie z innymi, ewentualnymi blokadami oraz poznać sposoby zwiększania osobistego wpływu na kształtowanie związków interpersonalnych, w których funkcjonują.

Odbędą się w dn. 12 – 13 października 2024 roku w Warszawie. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają do 18:00.

W sobotę zapraszamy Państwa wcześniej – od godz. 9:30 – w celu rejestracji i odebrania pakietu startowego.

Warsztaty to seria doświadczeń, uzupełnionych komentarzem merytorycznym, odsłaniających mechanizmy rządzące naszym relacjami w związkach romantycznych, rodzinie, przyjaźni, a także w relacjach zawodowych.

Jeżeli myślisz o tym, jak poprawić jakość swoich relacji interpersonalnych czy też chcesz nauczyć się w pełni wyrażać siebie w relacjach z innymi – nie jest wykluczone, że ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatów:
 doświadczymy różnorodności przeżyć, jakie mogą towarzyszyć nam w kontakcie z innymi ludźmi

 rozpoznamy osobiste schematy sterujące naszymi zachowaniami i ich konsekwencje

 uzyskamy wgląd w autentyczne motywacje, którymi kierujemy się w związkach

 zdefiniujemy własne obszary rozwojowe w komunikacji z innymi i często powtarzane błędy

 ale też odkryjemy jak zostawić przeszłość w przeszłości i zacząć budować związki oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

ALBO MASZ RACJE, ALBO RELACJE –     WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Serdecznie zapraszam,