Twoje życie ma sens, który przekazujesz dalej. Przez wiele lat żyłem w przekonaniu, że żyję dla siebie i tylko moja perspektywa się liczy. Jednak kiedy urodził się mój pierwszy syn, poczułem w sobie wielką zmianę. Zdałem sobie sprawę, że od tej chwili nie jestem odpowiedzialny tylko za siebie, ale również wobec tego dziecka.
Zrozumiałem, że cokolwiek zasieję w jego sercu, będzie on nosił przez dużą część swojego życia i przekaże to dalej. Że moje czyny będą mówić więcej, niż jakiekolwiek słowa. Zrozumiałem to w chwili, gdy mój znajomy zadał mi pytanie: Czy jesteś takim ojcem, jakiego sam chciałbyś mieć, gdybyś był swoim synem?

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,