Jechałem dzisiaj rano na siłownię i to czego doświadczyłem wymaga posta.
Stanął na światłach obok mnie gość, po 50-tce w VW Golfie TSI i zaczął na mnie nerwowo patrzeć. Pomyślałem sobie, że może coś nie tak z moim samochodem, ale sprawdziłem kontrolki i wszystko było ok. Sytuacja wyjaśniła się po chwili, gdy pojawiło się pomarańczowe światło, gość „ruszył z kopyta” zostawiając mnie w tyle. Niestety na kolejnych światłach, znowu się spotkaliśmy – patrzył na mnie z satysfakcją w oku dodając ciągle gazu.

Pomyślałem sobie: „ale okaz”. Pewne wyścigi, facet w tym wieku, powinien mieć już za sobą. Wprawdzie mówi się, że najtrudniejsze dla mężczyzny jest pierwsze 30 lat jego dzieciństwa, ale ciągnąć ten etap dłużej to już przesada.

Mam przesłanie do cudownych dzieci w średnim wieku z syndromem Piotrusia Pana: Panowie czas dorosnąć, bo nie tylko sobie wyrządzacie krzywdę, ale możecie powodować zagrożenie dla innych.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Relacje ze Śmiechem w Warszawie (08-09.06.2019)

Relacje, które tworzysz to wypadkowa Ciebie i Twoich wyborów. Wchodząc w nową, zabierasz siebie ze sobą. Dlatego związki, w których funkcjonujesz są odzwierciedleniem Ciebie, Twoich myśli i wartości, którymi kierujesz się w życiu.
Być może JEST TERAZ dobry czas, by poznać strategie świadomego, rozumnego i celowego kształtowania swoich relacji.
Właściwy moment, by

Serdecznie zapraszam,