Miej odwagę rozpocząć trudną rozmowę. Czasem jesteś w związku, który zamiast budować, niszczy Cię od środka. A czasem w pracy, która zamiast Cię rozwijać, kosztuje tyle, że zarabiane pieniądze są marną rekompensatą za stracone w niej życie. Powstaje pytanie: co robić?
Niestety zbyt często pozwalamy na to, by przeciętność i miernota stały się standardem według, którego żyjemy. Przez lata zapomnieliśmy, że można i warto zawalczyć o życie jakiego pragniemy, zamiast akceptować to, co daje nam otoczenie. Nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć życiem do jakiego zostaliśmy naprawdę stworzeni. A jakie to życie?
Drogowskazy są w Tobie, wystarczy tylko wsłuchać się w swoje wnętrze – a tam już jest odpowiedź.Zawsze była, tylko my nie byliśmy gotowi jej usłyszeć. Biegnąc przez życie uciekaliśmy od najważniejszej rozmowy – rozmowy z samym sobą.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Relacje ze Śmiechem w Warszawie (06-07.03.2020)

Jak budować konsensus zamiast iść na kompromis? Jak dbać o jakość kontaktu tak, żebyśmy mieli ochotę ze sobą rozmawiać i szukać rozwiązań, czy wreszcie pogłębiać więzi i tworzyć pełne zrozumienia relacje?

Dwudniowe warsztaty prowadzone przez Andrzeja Śmiecha, to lekcja komunikacji na głębszym poziomie, szczególnie cenna w relacjach partnerskich rodzinnych i przyjacielskich.

Serdecznie zapraszam,