Miej odwagę rozpocząć trudną rozmowę. Czasem jesteś w związku, który zamiast budować, niszczy Cię od środka. A czasem w pracy, która zamiast Cię rozwijać, kosztuje tyle, że zarabiane pieniądze są marną rekompensatą za stracone w niej życie. Powstaje pytanie: co robić?
Niestety zbyt często pozwalamy na to, by przeciętność i miernota stały się standardem według, którego żyjemy. Przez lata zapomnieliśmy, że można i warto zawalczyć o życie jakiego pragniemy, zamiast akceptować to, co daje nam otoczenie. Nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć życiem do jakiego zostaliśmy naprawdę stworzeni. A jakie to życie?
Drogowskazy są w Tobie, wystarczy tylko wsłuchać się w swoje wnętrze – a tam już jest odpowiedź.Zawsze była, tylko my nie byliśmy gotowi jej usłyszeć. Biegnąc przez życie uciekaliśmy od najważniejszej rozmowy – rozmowy z samym sobą.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,