Miej odwagę rozpocząć trudną rozmowę. Czasem jesteś w związku, który zamiast budować, niszczy Cię od środka. A czasem w pracy, która zamiast Cię rozwijać, kosztuje tyle, że zarabiane pieniądze są marną rekompensatą za stracone w niej życie. Powstaje pytanie: co robić?
Niestety zbyt często pozwalamy na to, by przeciętność i miernota stały się standardem według, którego żyjemy. Przez lata zapomnieliśmy, że można i warto zawalczyć o życie jakiego pragniemy, zamiast akceptować to, co daje nam otoczenie. Nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć życiem do jakiego zostaliśmy naprawdę stworzeni. A jakie to życie?
Drogowskazy są w Tobie, wystarczy tylko wsłuchać się w swoje wnętrze – a tam już jest odpowiedź.Zawsze była, tylko my nie byliśmy gotowi jej usłyszeć. Biegnąc przez życie uciekaliśmy od najważniejszej rozmowy – rozmowy z samym sobą.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Relacje ze Śmiechem w Warszawie (18-19.05.2019)

Relacje, które tworzysz to wypadkowa Ciebie i Twoich wyborów. Wchodząc w nową, zabierasz siebie ze sobą. Dlatego związki, w których funkcjonujesz są odzwierciedleniem Ciebie, Twoich myśli i wartości, którymi kierujesz się w życiu.
Być może JEST TERAZ dobry czas, by poznać strategie świadomego, rozumnego i celowego kształtowania swoich relacji.
Właściwy moment, by

Serdecznie zapraszam,