Strach czy ciekawość – co Tobą kieruje? Czasem stajemy w życiu na rozdrożu decyzji: którą z dróg wybrać? Odejść, czy zostać? Zmienić, czy trwać?
Kiedy byliśmy dziećmi otwartość na nowe doświadczenia była motorem rozwoju i pozwalała nam poznawać siebie. Jednak w pewnym momencie, niektórzy z nas gdzieś utknęli. Osiągnęli określoną pozycję życiową, mają określone przyzwyczajenia, z których nie chcą zrezygnować, mają nawyki, które kiedyś pomagały osiągać cele, a dzisiaj ograniczają. Jednak poczucie satysfakcji z życia jest coraz mniejsze. Jak to zmienić?
Aby móc powitać „nowe”, musisz pożegnać się ze „starym” – odkryć w sobie na nowo spontaniczne dziecko, które przez ciekawość i dla radości poznawania świata, dawało sobie prawo do doświadczania rzeczy szalonych, nowych, pięknych. Pozwolić sobie na wyjście z dotychczasowych schematów myślenia, odczuwania i działania – pozwolić ciekawości przezwyciężyć strach.

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (04-05.07.2020)

Czym jest dla Ciebie spełnione życie? Czy jest w nim miejsce na szczęśliwy związek, sukcesy w pracy, udaną karierę, a może własny biznes? Według mnie to życie na które masz optymalny wpływ, by móc decydować o jego kształcie i formacie, a nie dopuszczać do sytuacji, w której inni decydują za Ciebie. Życie, w którym to Ty jesteś głównym BOHATEREM, a nie statystą.
Być może JEST TERAZ dobry czas, by poznać strategie świadomego, rozumnego i celowego kształtowania swoich relacji.
Właściwy moment, by:

Serdecznie zapraszam,