Nie ma rozmów bez znaczenia.

Relacje z natury są bardzo dynamiczne. Oznacza to, że przy okazji każdego kontaktu z drugą osobą, albo budujemy się wzajemnie, albo „rozmontowujemy”. Czasem dzieje się to gwałtownie, jednak częściej zmiana ta ma charakter ewolucyjny. W prawie niezauważalny sposób zaczynamy od siebie „odjeżdżać”, próbując sobie wzajemnie udowodnić, kto tu jest mądrzejszy, piękniejszy, czy też ma rację.

Jest takie powiedzenie: „Żeby coś docenić, trzeba to stracić” Nie sądzę, że to prawda, choć często niestety tak się zdarza. Nie orientujemy się w porę, że statek odpływa z portu i już nie powróci.

Przyjrzyj się sobie i odpowiedz na pytanie, czy tym razem będziesz budować swoją rację, czy też bliskie relacje?

Podziel się wpisem

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

Bariery ze Śmiechem w Warszawie (22-23.05.2021)

Znajdź czas na najważniejszą rozmowę w życiu – rozmowę z samym sobą. To w Tobie są odpowiedzi na kluczowe pytania, które sobie stawiasz i dylematy, które przeżywasz.Czy chcesz i potrafisz usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Czy droga, którą biegniesz jest naprawdę Twoja? Czy Twoje życie ma sens, którego zawsze pragnąłeś? Może czas się zatrzymać i wsłuchać w siebie, stanąć ze sobą twarzą w twarz?

Jeśli jesteś na to gotowy razem z nami zadaj sobie te najtrudniejsze pytania, znajdź na nie autentyczne odpowiedzi i skieruj swoje życie na właściwie tory.

I jak? Jesteś gotowy?

Serdecznie zapraszam,